Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

6,317
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Eylül ayı çok hareketli. Aya, 1 Eylül'deki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Başak burcunda gerçekleşecek. Haritanızda çalışma hayatınızı, günlük temponuzu, genel düzeninizi temsil ediyor. Bu da gösteriyor ki, Eylül'ün başı itibarıyla yeni ortamlar yaratmak, düzeninize yeni şeyler katmak ve kiminiz için de yeni iş görüşmeleri yapmak adına son derece hareketli zamanlar... 

Başak burcunda çok fazla gezegen var ve Merkür Başak burcunda. Aynı zamanda Merkür retrosu da 23 Eylül'e kadar devam edecek. 1 Eylül'deki tutulmanın yöneticisinin retroda olması şunu gösteriyor: Bir şeylere başlamak istiyorsunuz ama sanki bir yandan da bir süreci, bir şeyleri bekliyorsunuz gibi... 

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Eylül ayı hem Güneş hem de Ay tutulmasına ev sahipliği yapıyor. Haritanızda Balık burcundaki Ay tutulmasının yerleştiği alan ise biraz rutininize ara vermek, uzaklaşmak enerjisini çağırıyor. 16 Eylül ve sonrasında uzaklaşmak, dinlenmek isteyebilirsiniz.

Şunu söylemek gerekiyor: Hem Merkür retrosu hem de Güneş ve Ay tutulmaları genel olarak Eylül ayında sağlığınıza, kendinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Genel rutininiz sizin için çok önemli olacak. 

Tüm bunların yanı sıra Merkür retrosuna dikkat etmek gerekiyor. İmzalar, anlaşmalar, çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz birtakım yanlış anlaşılmalara açık olabilir. Daha dikkatli, ihtiyatlı hareket etmeniz gerekiyor. Bu nedenle yazışmalarınızda net olun, email yazarken son bir kez kontrol edin, insanlarla iletişiminizde daha açık bir iletişim yöntemi kullanmaya gayret edin.  

İş başvuruları için de avantajlı durumlar var ama Merkür retrosunda belki daha çok araştırma geliştirme ile ilgilenebilirsiniz.

9 Eylül'de Jüpiter Terazi burcuna geçiyor ve bu çok önemli bir gezegen hareketi. Çünkü karşıt burcunuza yerleşiyor. Bu da ikili ilişkileriniz adına çok dikkat çekici olacak. Jüpiter bir yıl boyunca Terazi burcunda kalacak ama genel olarak size getireceği enerji özellikle ikili ilişkiler, ortak projeler, imzalar, evlilik, ilişkiyi ön plana almak veya ortaklıklar için önemli. Bu alanlarda çok büyük şanslar yakalayacaksınız. 

Mars, 27 Eylül'de Oğlak burcuna geçiş yapacak. Mars'ın kariyerinizin en tepe noktasına gelip yerleşmesi ve Jüpiter'in de Terazi burcuna geçmesi ile birlikte hayatınızda bazı birtakım düzenleri değiştirebilirsiniz. Kiminiz için iş değişiklikleri, kiminiz için iş alanında yeni ortamlar, yeni yerler yaratma isteği söz konusu. Mars'ın bu hareketi ile hem üstlerinizle ilişkinizde hem çalıştığınız ortamda birtakım ortamlar veya şartlar olumlu anlamda değişebilir.  Kendinizi bir yeniliğin içinde bulabilirsiniz.

Siz bir öncü burçsunuz ve Eylül ayı öncü burçla çok hareketli başlıyor. Bu anlamda siz de çok kararlı ve hırslı başlıyorsunuz Eylül'e. 

Eylül ayında Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu durum sizin ortak gelirler, kazanımlar anlamında avantajlar getirecek. Özellikle 23 Eylül'den sonra elinize bir para geçebilir. Ama zaten 23 Eylül'e kadar Venüs'ün de gezindiği alan gösteriyor ki, ikili ilişkiler, ortak projeler alanında çok büyük avantajınız var. Bir yandan ortaklık, kiminiz için de bir evlilik kararı çok mümkün.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat