Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

25,108
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Mars'ın karizmatik Koçları, atılgan, iddialı, gözüpek, maceraperest, dünyayı fethetmek isteyen kişilerdir. İş hayatı da böyledir. Onun için strateji çok önemlidir.

İlk 10'da doğanlar

Birinci dekanatlılar daha çok hukuk alanına yönelebilir. Uzak yol kaptanlığı, dalış, su altı zenginliklerini keşfetmek, onları müze haline getirmek, mimarlık, el mahareti gerektiren cerrahi, Koç erkeklerinin birinci dekanatlılarında çok yetenekli oldukları alanlardır. Takımlarını iyi kurarlarsa çok başarılı olurlar. Birinci dekanatlı Koç beylerine küçücük bir tavsiye: Ortamı provoke ederek başarı elde edemeyeceğinizi bilmenizi öneriyorum.

İkinci 10'da doğanlar

İkinci dekanata gelince... Gerçekten yöneticidirler. Üst noktalara kadar çıkarlar. Çok basit bir pozisyonda başlamış olsalar dahi mutlaka CEO'ya kadar yükselebilir. Bunu da çok kısa zamanda başarır.

Üçüncü 10'da doğanlar

Üçüncü dekanatlılar, sportif alanlarda daha yeteneklidir. Hekimlik alanında da Koç erkekleri daima yeteneklidir. Üçüncü dekanatlılar endokronoloji sisteminde, ortopedide, diş hekimliğinde son derece başarılı ve yeteneklidir.

İş bitirici ekip şart

Tıp eğitimi almamış olanlar da, çok yönlü, başlatıcı öncü bir burç olduğu için, Mars'ın aktivite kazandıran enerjisini taşıdığı için, mutlaka başarıyı yakalayacaktır. Dikkat edilmesi gereken şey, ekibinin, takımının daima iş bitirici ve pratik görüşlü arkadaşlardan oluşmasıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat