Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

5,294
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu hafta herhangi bir şekilde yeni ay ve dolunay yok ama daha önemli bir kavuşma var. Bu tarihten itibaren 7 Eylül'e kadar 1 ay boyunca Mars ve Satürn kavuşumda olacak. Bu, astrolojide malefik dediğimiz en zorlu kavuşumlardan biri. Mars ve Satürn bu kavuşumu ile bizlere sınırlarımızı gösterecek, kısıtlayacak, zorlayacak ve adeta kendimizi aşmak için çabalamaya ve mücadeleye davet edecek.

Mars sizin yönetici gezegeniniz olduğundan birebir olarak bunun etkisi altındasınız sevgili Koçlar. Sizler de mücadele etmeyi seviyorsunuz zaten. Hırslı ve ataksınız. Bir yandan kısıtlanmışlık hissi duyabilir veya tam tersi disiplinli ve ağırbaşlı hareket etmenin zevkine erişebilirsiniz bu süreçte.

Hafta boyunca flörtler ve sevdiğiniz kişiler revaçta. Birtakım gergin ve sıkıntılı günler geçirseniz de. Ay'ın Terazi burcunda olması sizi yumuşatıyor. Birlikte vakit geçirebilecek ve birbirinize zaman ayırmak için fırsat kollayacaksınız. 

Bu dönemde Mars ve Venüs ters açıdalar. Dolayısıyla iyi başlayan şeyler ters tepebilir. Bu nedenle bu hafta özellikle sinirsel gerginliklere dikkat edelim.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat