Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

8,838
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber, iletişim becerinizi rahat bir şekilde kullanamıyor gibi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi pratik bir şekilde hayata geçiremediğinizi düşünebilirsiniz. Fakat bu dönemde daha felsefi konulara yönelebilirsiniz. 

İnanışlarınız doğrultusunda harekete geçeceğiniz, sosyal medyada aktif olacağınız, yurtdışı seyahatlerinin gündeme gelebileceği, eğitim alanında başarı yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Uzaklarda olan akrabalarınız varsa, onlarla ilgili de haberler alabilirsiniz. 

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs Akrep burcunda pek rahat çalışmaz. Dolayısıyla ilişkilerle ilgili bazı sorunlar çıkabilir. İlişkilerde kendi gücünüzü test edeceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat cinsel enerjiniz bu dönemde yüksek. Başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara sahip olabilirsiniz.

Ödemeleriniz, borçlarınız, banka ödemeleriniz varsa, bunları kapatmak adına güzel destekler alıyorsunuz. 

6-12 Kasım 2017 Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Yakın çevre iletişiminiz gündeme gelecektir.
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte daha hassas bir şekilde iç dünyanıza çekileceksiniz. Aile ve aile büyüklerinizle vakit geçirebilirsiniz.
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yükselecek. Yaşamdan daha fazla keyif alabilirsiniz.
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte günlük halledilmesi gereken rutin işlerinize yönelebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat