Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 6 - 12 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,963
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 6 - 12 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar,

Venüs Güneş'in kalbinde! Çok güzel bir kavuşum. Bu Güneş yaşam enerjisi anlamında. Venüs ise uyumun, aşkın, nezaketin gezegeni. İşte bu iki harika gezegen bu hafta bir kavuşum içindeler. İkizler burcunda güzel bir görünüm var. Bu görünüm sizlerin iletişim hanenizde yer alıyor. İletişim problemleri çektiğiniz, anlaşamadığınız, istemeden birbirinizi kırdığınız kimselerle barış ve birlik zamanı. Tabii bu güzel açı iş ve kariyer konularında da sizleri etkiliyor olacak. Hatta ve hatta aşk hayatınız normale dönecek, anlaşmazlıklar ortadan kalkacak.

Haftaya yeni ay enerjisiyle başlıyoruz. Başlatma gücünüz yüksek olacak. Özellikle pazarlama, ticaret, yazı yazma, internet sitesi kurma gibi konularda başlatma enerjiniz var.  Ancak bu güzel açının Satürn'den karşıt aldığını unutmamalı ve adımlarımızı dikkatli atmalıyız. Çünkü bir anda her şey tersine de dönebilir.

Hafta ortasında Merkür ve Mars'ın karşı açısı fikirleriniz için savaşabileceğinizi anlatıyor. Liderlik özelliğiniz vurgu yapacak. Yakın çevrenizden birisiyle mantığınızın uyuşmadığı fikrine kapılabilirsiniz. 

Yine bu hafta aileniz ve sevdikleriniz sizler için önem taşıyor. Bu anlamda onlara zaman ayırmak isteyecek, onlarla birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız. 

Bir sonraki hafta görüşünceye kadar, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat