Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

3,692
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Haftaya Ay, Terazi'de son açısını Uranüs karşıtlığı olarak yapmış bir pazartesi günü ile başlıyoruz. Ay boşlukta olduğundan biraz kaotik başlayabiliriz haftaya. Haftabaşı Saat 15:40'a kadar iş akışınızın ve hafta planlamanızın pek de netleşemeyeceğini söylemeliyim. Bir şeyleri konuşmak, başlatmak için, konunun havada kalamaması için akşam üzerini kullanmak iyi bir zaman yönetimi olacaktır.

Pazartesi öğleden sonra birden enerjinin değiştiğinizi hissedeceksiniz ve bu enerji hafta ortası da etkili olacak . Öyle ki haftaya aklınız partnerinizde başlayan siz, pazartesi akşam üzeri ve hafta ortası birden finansal konularda derinleşirken bulacaksınız kendinizi. 

Ay'ın Güneş ile olumlu açısı sizin dengelenmenizi sağlayacak. Ay - Neptün üçgeni ile de duygusal olarak kendinizi ifade ederken, yaratıcılık isteyen işlerinize de ilham akacak. Gücün akışı rahat olduğundan özellikle finansal konularda ekstra çabalamanıza gerek kalmayacak. Bankalarda çözülecek bir  meseleniz varsa bu zamanlamayı kullanmalısınız. Ay'ın Jüpiter stelyumunda uyumlu açısıyla kelimelerimiz kuvvetli ve şansınız bol olacak. Bu sizi destekleyen  enerjiyi bir yere not edin. 

Yine hafta ortası ayın yaya geçmesiyle birlikte uzak seyahatler, yabancılar ile ilgili işlerinizdeki bir süredir yaşadığınız sıkıntıyı tekrar deneyimleyebilirsiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama veya uzak seyahat organize etme işinizi zorlamamakta fayda var. Stresinizi biraz azaltmak için mesela meditasyon yoga veya yürüyüş yapabilirsiniz.

Haftayı ise kariyer ve iş konularınızla ilgilenerek kapatıyorsunuz. 

Bu haftanın en önemli olayı haftanın sonunda. Sevgili Koçlar, Jüpiter 1 yıldır sizin rutin işlerinizde size şans dağıtıyordu, belki de iş yükünüzü de arttırmıştı. Şimdi ikili ilişkilerde, ortaklıklarda harika bir zamana giriyorsunuz. Genel olarak şansınız çok daha fazla görünür olacak ve bu harika. Ciddi bir ilişkiye başlayabilir, ilişkinizi resmileştirebilir veya eşinizin şansının size  bulaştığına şahit olacaksınız. Sonucun  keyifli olacağını kesin.

Sevgiyle kalın, esen kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat