Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

4,989
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu haftaya Ay, Kova burcundayken başlıyorsunuz. 11. evinizin burcu ve arkadaşlık hanenizi yönetiyor. Dolayısıyla bu hafta arkadaşlık sizin için önem taşıyacak. Fakat aynı hanede Ay'ın Mars ile kavuşum açısı var. Dolayısıyla arkadaşlarınızla aranızda birtakım gerginlikler hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gerçekleştirmek istediğiniz birtakım projeleriniz, planlarınız varsa, bu alanda bazı sıkışmala var. Fazla hızlı hareket etmek de yanılgıya düşmenize yol açabilir. Buna dikkat edin.

Bu haftanın ikinci yarısında Ay Balık burcuna geçecek. 12. hanenizde olduğu için biraz içsel gerilimleriniz olabilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 

Aynı zamanda Güneş'in Satürn ile olan kavuşum açısı da bu hafta öne çıkan açılardan. Sizin yurtdışı seyahatlerinizi, eğitimlerinizi, hukuksal konularınızı, uzaktan gelen akrabalarınızı simgeleyen 9. hanenizde oluyor. Bu konularla ilgili bir inisiyatif almanız gerekebilir. 

Haftanın sonunda Ay, sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi daha iyi hissedecek, daha enerjik olacaksınız. Yapmak istedikleriniz konusunda daha hırslı ve atik davranabileceksiniz. 

Aşk konularına baktığımızda, karşıt burcunuz Terazi'nin yönetici gezegeni Venüs, perşembe günü Kova burcuna geçiş yapacak. Bu, sevdiğiniz kişinin daha özgürlüğüne düşkün olacağını gösteriyor. Farklı bir davranış, yapı sergileyecek. Çünkü Venüs Kova burcundayken bizler olduğumuzdan bir miktar farklı davranırız, rutinimizin dışına çıkarız. Çünkü Kova burcu biraz da rutinin dışında çıkmakla, spontane olmakla ilgilidir. 

Bekar Koçlar için ise şunu söyleyebiliriz. Farklı bir ortamda, sıra dışı birileri ile tanışabilirler. 

Kendinize iyi bakın, güzel bir hafta olsun, hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat