Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

4,034
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Haftaya Yengeç burcunda gerçekleşen bir yeni ayla başlıyoruz. Öncü bir burçta gerçekleşecek yeni ay sizin enerjinizle de çok uyumlu . 4. evinizde meydana geliyor ve sizlerin ev, aile, emlak , ev almak, ev satmak, ofis değiştirmek, işyeri açmak vs. gibi gayrimenkul konularda atılım yapabileceğinizi vurguluyor. Bu konularda insiyatif alma ve bir şeyleri yeniden yapılandırıp adım atmak sizlere iyi gelecektir. 

Hafta ortasında Güneş Sirius sabit yıldızıyla birleşiyor olacak. Atacağınız adımlar bir anda büyüyüp hız kazanabilir. Özellikle aile konularında ve ev konularında küçük hareketlerin büyük sonuçlar doğurabileceğini söyleyebilirim.

Çarşamba günü Ay aslan burcunda ilerliyor. Sizler de spontane, enerjik, eğlenceli ve gösterişli bir ruh haline bürünüyorsunuz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar artarken, eğlence hayatına olan düşkünlüğünüz de artıyor. 

Bu hafta güzel kavuşum açıları mevcut. Sert açı diyebileceğim Satürn ve Neptün karesi dikkat çekiyor hafta boyunca. Satürn bize gerçekleri, somut olanı anlatır, ayaklarımızı yere sağlam basmamız gerektiğini hatırlatır. Neptün ise hayalperestlik, yaratıcılık; sisli, belirsizlik, bulutların üstünde olmak, uyuşukluk ve akışına bırakmakla ilgilidir. Bu durumda gerçekler ve hayaller çakışıyor olabilir hafta genelinde.

Keyifli haftalar diliyorum. Haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat