Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

8,924
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,
 
Bu hafta sizler için yoğun bir hafta. Bu yoğunluk esnasında yorgun düşebilir, motivasyonunuzun azaldığını hissedebilirsiniz. Saturn'ün Yay burcundaki gerilemesi sizi biraz agresif yapabilir. 

Özellikle arkadaş çevrenizle ilgili diyaloglarınızda ve iş hayatınızda bitti sandığınız birtakım şeyler tekrar önünüze serilerek sizi zorlayabilir. Yurtdışı bağlantılarınız, eğitim ve öğretim konuları, dini inanç ve hayata baktığınız pencere daralabilir. Bu hafta arkadaş ortamlarınızda yeni insanlarla diyalog kurarken kurduğunuz cümlelere dikkat etmeli ve başınızın ağrımaması için sakinlik ve dinginliğinizi elden bırakmamaya özen göstermelisiniz.
 
Bu hafta yardım kurumları, dernekler gibi sosyal temalı konular öne çıkarken biraz yorulabilir ve  durulup kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi toplamanız için perşembe gününe odaklanabilirsiniz.
 
5 Nisan'da Venüs burcunuza giriş yapıyor ve 7 Nisan'da meydana gelecek olan yeni ay da burcunuzda gerçekleşiyor. Bu birkaç günlük dönemde başlatma enerjiniz hayli yoğun olacak. Kendinizle ilgili ele alacağınız konular, kişisel gelişiminiz, aşk hayatınız, kendinizle ve  yaşamınızla ilgili birtakım başlangıç ve değişiklikler gündeminize oturacak.
 
Aşk ve sevgi konularına gelecek olursa... Bazı Koçlar için eski bir sevgilinizin tekrar hayatınıza girme olasılığı olabilir. Bu kararı siz sevgili Koçlar kendiniz vereceksiniz.  
 
Güzel bir hafta olması dileğimle. Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat