Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

6,023
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başı maddi alanlarınızda gerçekleşecek Dolunay bir parasal konularda bir süredir beklediğiniz gelişmeleri aniden yakalamanıza olanak sağlayabilir. Dolunay duygusal olarak sizi değişime ve yenilenme arzusunda tutacak. İlişkileriniz açısından dönüşüme, eskilerden kurtulmaya, sizi yoran zorlayan ilişki ve kişilerle yollarınızı ayırmaya yönelebilirsiniz. Girişimlere açık olacak ve olayların üzerine gidebileceksiniz. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba günü ilişkilerinizde olayları ve durumları abartma eğiliminiz var. Bireysel istekleriniz öne çıkacak. İlişki içinde kendi değerinizi ve yerinizi fazlasıyla sorgulayabileceksiniz. Bu etki karşı cins ile çatışmanıza neden olabilir. Önemsenmek isterken ilişkide sorun çıkaran taraf olabilirsiniz, dikkatli olun. 

Perşembe gerçekleşecek Ay - Venüs karşıtlığı maddi konularda tedbirsiz olmanıza neden olabilir ki parasal işlerde perşembe tedbirli olmaya bakın. 

Cuma günü kariyer ve iş alanlarınıza dönük olacaksınız. Venüsün ev ve yuva alanlarınıza geçmesiyle önünüzdeki yaklaşık 3 haftalık süreçte evinize ve yaşama alanlarınıza dönük olacak kendinizi evinizde daha rahat hissedeceksiniz. Bu süreçte tutkularınızla hareket etme eğiliminizde yükseliyor ki ilişkilerinizde tutku öne çıkıyor. 

Cumartesi günü Ay - Plüton karşıtlığı ve Ay - Uranüs karesi ile ani gelişmeler, çatışmaya dönük olma söz konusu. Hafta sonu sporla ilgilenmek, hareket halinde olacağınız işlere yönelmek daha doğru olur. Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat