Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

3,739
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya Ay Akrep'te ortak finansal kaynaklar, kredi borç meseleleri, nafaka, miras konularında yeni başlangıçlar enerjisi ile başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla para ile ilgili girişimleriniz destekleniyor. Zaten hafta sonuna doğru Merkür - Plüton sekstili de kesinleştiğinden ciddi araştırmalar, konuşmalar yaparak para kazanmaya yönelik girişimlere odaklanmak için uygun zemin var.

Güneş de Neptün ile üçgen açısını gerçekleştiriyor. Bu da sizin ortak finansal kaynaklarınızı ve paranızı vurguluyor. İçgüdüsel olarak para konularında doğru kararlar alabilirsiniz. Ya da 8. ev biraz spiritüelliği de anlattığından belki de bir konunuza yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Ay Yay'a geçince biraz daha dışa dönük bir enerjiye bürünüyorsunuz ve yeni şeyler keşfetmek arzusuyla belki bir eğitim belki de bir yolculuk peşinde olabilirsiniz. Ay'ın vesta üçgeni ile beraber düşünürsek tamlık, bütünlük hisleriyle yapıyorsunuz planlarınızı. Bir yolculuk veya bir eğitimle şifalanmaya da sebep olabilir bu enerji. Sadece Ay Kuzey düğüm karesi ile detaylar üzerinden geçmekte fayda var. Zaten Satürn ile de sorumluluklarımız bizi hizaya anında sokuyor.

Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiyor ve kariyerinize, işinize odaklanıyorsunuz ve disipline bir şekilde çalışmaya hazırsınız. Ay Venüs kavuşumuyla da ciddi ama verimli iş toplantıları yapabilirsiniz. Kuzey düğüm ile de uyumlu açı bize pozitif adımlar at diyor. Ay da hilal fazında olunca kesinlikle değerli zamanlar . Bir taraftan da Ay - Mars kavuşumu sizi tetiklerken Ay - Jüpiter karesi ile abartıya kaçmamalıyız.

Ay - Uranüs üçgeni ile işimizde yeni fikirlere açığız. Rutinleri biraz kırmak istiyoruz. Yeni fikirleri hayata geçirmek  ve farklı duyguları deneyimlemek istiyoruz. 

Haftayı sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelerek bitiriyorsunuz.

Bu haftaki Merkür Kiron üçgeni ile kalbinizi rahatça dinleyebilmeniz dileğiyle... 

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat