Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,769
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Hukuksal bir mesele canınızı sıkmış ve artık beklemekten usanmış olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi günlük rutin işlerinizle çok fazla meşgul ediyor ve yoruyorsunuz. Haftaya Ay Balık'tayken başlıyoruz. Sizler için monoton ve birazda içe dönük bir enerji bu. Alışkın olduğunuz canlı ve atak ruh halinden biraz daha farklı. Haftaya bu enerjiyle giriş yapacaksınız genel olarak, fakat salı gününden itibaren cesaretli ve rekabetten hoşlanan Koç enerjisi devrede olacak. 

Evet rekabetten hoşlanıyorsunuz; gerek iş hayatınızda gerekse diğer ilişkilerinizde bundan besleniyorsunuz sanki. Fakat sonra da pişmanlık duyabiliyorsunuz yaptıklarınızdan ama iş işten geçmiş oluyor. Sabırsızlık size konsantrasyon eksikliği veriyor, çok fazla refleks içeren harekette bulunmanıza sebep olabiliyor sevgili Koçlar.

Bu hafta kendinize vakit ayırmalı ve yapılacaklar listenizi gözden geçirmelisiniz. İletişiminiz yoğun olacak. Aşk ve flört konularında ise ilişkisini ciddiye taşımak isteyen Koçlar için aile tarafından bir engel söz konusu olabilir. Çünkü  aile büyüklerinizden birileri o kişinin size uygun olmadığını düşünebilir ve buna engel olmak isteyebilir. Biraz çekişme olacaktır aranızda. Fakat siz kararlısınız ve bence kimseyi dinlemeyeceksiniz. 

Perşembe ve cuma günleri Ay yüceldiği Boğa burcunda ilerleyecek. Keyfinize düşkünlüğünüz artarken maddi planlamalar içine gireceksiniz. Hafta sonu pazar ise İkizler burcundaki yeniay sizi iletişim ve haberleşme konusunda destekliyor olacak. Ancak mesajlarınıza dikkat etmelisiniz zira bu yeni ay çok güzel olsa da fakat aynı zamanda Satürn'den sert bir açı alıyor. 

Sevgiyle kalın , hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat