Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

11,271
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta Mars, Terazi burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle beraber yeni girişim yapacağınız, yeni bir işe, eyleme başlayacağınız bir dönemdesiniz. Bazılarınız ikili ilişkilerinde gerginlik hissedebilir. Öfkenizi karşı tarafa açmak isteyebilirsiniz. Burada önemli olan ve dikkat etmeniz gereken konu, kendi bireysel istekleriniz doğrultusunda hareket ederken, size fırsatlar sağlayacak insanların desteğini yanınıza almanız. Böylece bu dönemi daha kolay bir şekilde atlatırsınız. 

Bu hafta Venüs de Terazi burcunda. İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. Parasal ve maddi konularda destekler ve yardımlar alacağınız bir dönemdesiniz.

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay olacak. Dolunayın etkisi ile beraber parasal ve maddi konularda birtakım farkındalıklar kazanabilirsiniz. Paranızın ve gelirinizin ne kadar olduğu net bir şekilde ortaya çıkacaktır bu dönemde. Bunu daha iyi anlayacaksınız. Bir diğer yandan daha fazla gelir elde etmek adına neler yapmanız gerektiği konusunda bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız parasal konularda bazı stresli ve gergin anlara açık. Tüm bunların ardından özellikle daha fazla gelir elde etmek adına neler yapacaksa, bunu görmeye başlayacaklar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat