Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

3,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya belki kredi borç, ortak para meselelerinde seçenekleri karşılaştırarak ya da duyduğunuz yaşadığınız bir olayın aslında size ne ifade ettiğini derinden sorgularken başlıyorsunuz. Birden aradığınız bir cevabı bile bulmuş olabilirsiniz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de üçgen açı ile eşlik edince haliyle hissettiğiniz enerjiler sizi destekliyor. Doğallıkla, kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Plüton sekstiliyle gizli bir bilgi gözünüze çarpabilir, iyi bakın öyleyse. Sonuçta Ay Merkür'e de üçgen yapacağından duygularınızı ifade ederken de zorlanmayacaksınız.

Hafta ortasına geldiğimizde Güneş Satürn uyumlu açısıyla kişisel disiplinimiz yerinde. Mars Oğlak sürecindeyiz zaten. Sistemli çalışmaya da yatkınız. Bu hafta hilal fazıyla da ikili ilişkilerinizde sağlam, kalıcı iletişim içerisinde olacaksınız.

Ay da Yay'a geçince daha spontan bir enerjiye bürünüyoruz, inançlarımızı değerlendiriyoruz. Venüs - Plüton sekstili ile toplumsal imajımızda paramızda ne istiyoruz, seviyoruz, anlıyoruz ve ne istemediğimizi tabii ki. Belki de uzun zamandır bir ilişkimize başka bir pencereden bakmayı başarıyoruz.

Haftanın uyarısı: Mars - Jüpiter karesiyle patronunuzla veya ebeveynlerinizle ya da ikili ilişkiler konularınızda fevri davranıp acele yargılarda bulunabilirsiniz. Göremediğiniz bir nokta olabileceğini hesaba katmakta fayda var.

Hafta sonuna geldiğimizde gündeminiz işiniz veya toplumsal imajınız. Kendi yönteminizle bir yapılandırma içerisindesiniz ve sağlam temeller atma peşindesiniz. Güzel başlangıçlarınız olsun diyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere sevgiyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat