Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

5,510
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu hafta Ay, Aslan burcunda. Haftaya aşk evinizdeki hareketlilikle başlıyoruz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak planlar yapabilir veya  sevgilinizle vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. 

Çocukları olan Koçlar ise okulların açılması ile birlikte bu hazırlıklarla hayli haşır neşir olacak gibi görünüyor hafta başında.

Bu hafta önemli bir tutulma haftasındayız. Başak burcunda olacak Güneş tutulması, yeni başlangıçların habercisi.

Hafta ortası gündeminiz hızlıca değişiyor.  Bu haftanın önemli gökyüzü olaylarının hepsi sizin 6. evinizde oluyor. Yapılacaklar listeniz hayli kabarık olsa bilse Merkür - Venüs kavuşumu sayesinde kolaylıkla işlerinizi yoluna koyacaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız kişiler, belki bebek bakıcınız ile önemli meseleleri konuşmak istiyorsanız, bu hafta şans sizin yanınızda. Çünkü iletişimiz de çok kuvvetli olacak.

Tutulma etkisiyle de uzun zamandır planlanan ama bekleyen şeyler kadersel şekilde gelişecek.  Bu dönemde yanınızda çalışan birini işten çıkartabilir, uzun zamandır uğraştığınız rutinlerinizi bir sonuca bağlayabilirsiniz. Hali hazırda takip edilen akut bir hastalığınız varsa teşhis ve tedavi adına da gelişmeler olabilir.

Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. Merkür'ün temsil ettiği en önemli alanlardan biri iletişim. Retro döneminde iletişim kazaları olabilir. Bu nedenle buna karşı temkinli olmalısınız. Aynı zamanda pahalı alışverişlerinizi de bekletmenizi tavsiye ederim. Örneğin faturalarınızı öderken gözünüzden kaçan bir detay olmasın, aman dikkat! 

Hafta sonunda hem Ay'ın hem Venüs'ün ilişkiler evine geçişiyle partnerinize odaklanacaksınız.  Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden ilişkiniz varsa, ilişkiniz adına önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere, güzel enerjilerle ve sevgiyle kalın!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat