Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

5,746
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars'ın açıları uyumlu olacak. Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya. Hemen Salı günü ise artık Yay burcunda yer alıyor. Eğitiminize sarılacağınız, yeni şeyler öğrenmek için can atacağınız bir hafta olacak bu hafta. İlişkileriniz önem kazanacak ve sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak isteyeceksiniz. Dargınlıklar varsa düzeltmek için fırsatlarınız olacak. 

Salı günü Yay burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yurtdışına çıkmak, orada yaşamak veya çalışmak isteyen arkadaşlarınıza destek vermek isteyeceksiniz. Belli mi olur, belki de siz ondan daha hevesli olabilirsiniz bu duruma. 

Mars ve Satürn arasında bir üçgen açı var. Otorite figürlerinden destek alacağınız ve hedeflerinize doğru yürürken sağlam adımlar atacağınız bir haftadasınız. 

Venüs ve Plüton arasındaki kavuşum açısı halen devam ediyor. İşyerinizde manipüle edici durumlar devrede. Güç savaşları, birbirini ezmek isteyenler, rekabet söz konusu. Bu durumdan siz zarar görmüyorsunuz fakat çevrenizin zarar görmesi sizleri de etkileyecek. Aşk konularınızda sevdiğiniz kişi bir işe adım atmak istiyor, işinden ayrılmak istiyor veya iş kurmak istiyor olabilir. Ona cevap verin dinleyin, tavsiyelerde bulunun. 

Güzel bir hafta olsun. Sevgiyle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat