Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 27 Kasım - 3 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

11,634
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 27 Kasım - 3 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Bu hafta Merkür ve Satürn çok yakın bir şekilde ilerliyor Yay burcunda. İletişiminizle ilgili bazı sorunlar, problemler olabilir. Söyleyeceklerinizi iki üç kere düşünüp öyle söyleyeceğiniz ve hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz veya fikirlerinizi somutlaştırarak, somut hareket ettiğiniz takdirde daha başarılı olabilirsiniz. Özellikle eğitim, öğretim alanında, yurtdışı bağlantılı işlerde, sosyal medyada yazarken görüşlerinizi daha dikkatli bir şekilde ifade ederseniz, bu dönemde sizin için daha iyi olur.

Hafta boyunca etkisini gösterecek Mars-Uranüs karşıtlığı var. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda gergin anlar yaşanabilir. Özgürleşmek isteyen ve beraber hareket etmek isteyen tarafınızı dengelemeniz gereken bir dönemdesiniz. Dolayısıyla hem beraber hareket edeceğiniz, ortaklıklar, ilişkiler kuracağınız bir dönemdesiniz, fakat bunları yaparken kendi bireysel isteklerinizden ve özgürlüğünüzden ödün vermeden hareket etmeniz gerekiyor. Bu sayede kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz veya yeni bir ortaklık gündeme gelebilir. Özellikle bu açı Perşembe günü Ay'ın da Koç burcuna geçmesi ile beraber aktive olacaktır.

Cuma günü Venüs Yay burcuna geçti. Venüs'ün Yay'a geçişi ile beraber özellikle ilişkiler ile ilgili konularda yaşam enerjiniz yükselecek, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yurtdışına geziler düzenleyebilir, yurtdışında veya sosyal medyada tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim, öğretim alanında olan Koçlar varsa, bu ortamlarda tanışacağı insanlarla yeni birtakım ilişkilere başlayabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat