Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

5,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Müjdemi isterim! Yönetici gezegeniniz Mars düz hareketine dönüyor bu hafta. Haftanın en güzel haberi bu olsa gerek bizler için. Ay Koç'ta başlıyoruz haftaya. Kendinize olan güveniniz tam. Yeni heyecanlar, yeni motimasyonlar bulabileceğiniz, kararlar alacağınız bir yeni haftadayız . Mars'ın düz hereketine geçmesi hafta sonuna doğru ayın 30'unda olacak. 1 Temmuz'dan itibaren düz diyebilirim . Tabii geri giden bir gezegen önce durağanlaşır, yavaşlar ve düze ondan sora geçebilir. Demek ki tam randıman alması 4-5 gün sürebilir. Olsun, hiç problem değil. Bizler ona da razıyız.

Bu hafta parasal konularda iş girişimleriniz artarken, Merkür'ün Yengeç burcuna geçmesiyle özellikle ev konularınız vurgu yapacak. Orada bir gezegen toplaşması mevcut. Aile büyükleriniz, onlarla ilgilenmek veya kendi çekirdek ailenizin büyümesi söz konusu olabilir. Hafta başında tartışma yaşadığınız biriyle arayı düzeltmek için de karşınıza fırsatlar çıkacak. Mars'ın düz harekete geçmesi sizleri aşk ve flörtler konusunda hızlandıracak. Çocuk isteyenler için, bundan korkan, geri duranlara cesaret katacak.

Güzel bir hafta olsun. Sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat