Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 26 Eylül - 2 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

3,912
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 26 Eylül - 2 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya sanatsal konular, hayattan keyif aldığınız şeyler veya çocuklarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Kesinlikle sıcaklığınızı, heyecanınızı gösteresiniz var ve enerjiler gayet yolunda.

Hafta ortası biraz günlük işlerinizle ilgileneceksiniz ama hızlıca halledilecek her şey. Ay'ın açıları gökyüzündeki t-kare tetiklerken biraz gerilseniz de bu hafta destek enerjiler daha fazla.

Günlük işlerinizden sorumlu  Merkür artık hızlandı ve her türlü iletişim ve alışveriş konularınızda günlük işleriniz rahat ilerleyecek. 

Yöneticiniz Mars da Oğlak burcuna girdiğinden özellikle işinizle ilgili yoluna koyulacak ne varsa sistemli çalışacak ve sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanmayacaksınız. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz, orası kesin tabii ki. Ceres de üçgen açıyla destek verince tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz, neden olmasın.

Hafta sonunda ikili ilişkileriniz fazlasıyla vurgulanacak. 7. evinizdeki Güneş - Jüpiter kavuşumu ise size ikili ilişkilerinizde özel hissettirecek. Sevgi alışverişlerinizde cömertlik fazlasıyla sizinle ve kendinize güveniniz kesinlikle tam  diyebilirim. Ortaklığınızı, işinizi ilişkinizi büyütmek, genişletmek istiyorsanız fırsatları görmeniz yeterli.

Neye mi dikkat edicez? Hafta sonundaki Merkür - Kiron karşıtlığı ile kelimelerimizle incitmemeye, incinmemeye dikkat edeceğiz. Belki de emin değiliz nasıl ifade edeceğimizi ama Venüs - Neptün üçgeni kesinleştiğinden güzelliğe, dengeye, koşulsuz sevmeye daha yatkın olduracak bir enerjide olduğundan güzel farkındalıklar yaşayabiliriz.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere. Keyifle ve neşeyle kalın, hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat