Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

6,243
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


Pazartesi günü Ay Koç burcunda hareket ediyor. Bu sayede enerjinizi toparlayacak, kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Kurumsal alanda çalışan bir Koç burcuysanız hedeflerinize ulaşmanız bu hafta zor olmayacak. Ancak yönetici pozisyonunda yer alan bir Koç burcuysanız Ay'ın Koç burcundaki hareketi nedeniyle haftaya sıkıntılı başlayabilirsiniz, rakipleriniz ve hakkınızdaki konuşmalar canınızı sıkabilir. 

Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açının sağladığı cesaret ile yolunuza daha rahat devam edeceksiniz. Eğlence sektörü ile ilgili bir Koç burcuysanız ya da bu alanda iş yapıyorsanız bu döngüde alınacak kararlar ve çıkacak yasalar sizin için olumsuzluk yaratabilir, bulunduğunuz sektör ile ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. 

Çok yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinizi ifade etmekten geri durmayacaksınız; ailevi ilişkiler ve kardeşlerle ilgili sert konuşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz.

29 Ekim 2015 Perşembe günü Merkür - Uranüs iletişimi nedeniyle kendinizi ifade etmekten korkmazken, yeni iş görüşmeleri yapmak isteyebilir, geleceğe yönelik planlarınızı daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. 

Ayın son günleri sizin için değişim günleri olacak. İçinizdeki yenilmezlik duygusunu ifade ederken ikili ilişkilerde kırıcı ve geçmişi yargılayıcı davranabilirsiniz. Özellikle evli bir Koç burcuysanız kendinizi ifade ederken daha az kırıcı olmaya çalışın. Bu hafta tartışmalar, derin konuşmalar yerine eviniz ve yaşam alanlarınızı düzenlemekle geçirmeniz daha doğru olacak. Bu konuda daha desteklisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat