Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

7,021
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Evet yeni bir haftaya başlıyoruz ve bu hafta eğitim ve öğretim konularıyla ilgili girişimleriniz var. Haftaya biraz gergin ve stresli başlamış olabilirsiniz. Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars, Ay ile kavuşum yapıyor haftanın ilk günü ve sizi enerji olarak aktif, ancak biraz sinirli hale getirebilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve hukuki konular öne çıkarken, hafta ortasında daha çok kariyer hayatınıza odaklanacak ve kendinizi işinize vereceksiniz. 

Bu hafta profesyonel bir şekilde işlerinizi planlayabilir ve uygulamaya koyulabilirsiniz. Otorite figürleriyle bir araya gelebilir ve toplantılar, sunumlar yapabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. 

28 Nisan Perşembe günü Merkür geri gitmeye başlıyor. Merkür retroları bilgi, iletişim, haberleşme ve bilgisayar, cep telefonu gibi her tür elektronik aletlerle ilgilidir. Bu dönemlerde iletişimsel hatalar olabilir; yanlış anlaşılmalar, anlatmak istediklerimizi net bir şekilde ifade edememek gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Bir konuyu birden fazla anlatmak gerekebilir veya yaptığımız işi geri dönüp bir daha kontrol etmek gibi durumlar ortaya çıkabilir. Merkür'ün bu geri hareketi sizin para hanenizde gerçekleşiyor. Bu yüzden parasal konularda hesap kitap işlerinizde çok daha dikkatli olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. 

Sizin için bu haftanın en uğurlu günü Cuma olacak. Merkür ve Ay arasında uyumlu bir açı var. Üstelik Ay Sirius adlı çok şanslı bir yıldızla birleşiyor. Dolayısıyla her şerde bir hayır vardır deriz ya hani; kötüye gittiğini sandığınız bir şeyden çok iyi sonuçlar alarak sevinebilirsiniz sevgili Koçlar.

Aşk hayatınızda ise değişen bir şey yok, ilişkiniz güzel gidiyor. Bekar olan koçlar ise sürpriz tekliflere karşı hazırlı olmalılar.

Güzel bir hafta olsun, sevgi ve sağlıkla kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat