Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

4,626
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu yeni haftaya kendinize yönelik kararlar alarak başlamak istiyorsunuz. Bencillik değil belki ama "önce kendimi düşünmeliyim, sonra başkasını" der gibisiniz. Gerçi bu hafta önceliğiniz siz isteseniz de istemesiniz de flörtler, aşklar, çocuklarınız, hobileriniz olacaktır, çünkü Aslan burcunda bir gezegen topluluğu oluştu ve bunlar sizin aşk haneninizi, hobilerinizi, çocuklarınızı ilgilendiren bölümdeler. Sevgi almak, sevgi vermek önceliğiniz olmalı bu hafta genelinde. 

Hafta ortası maddi yatırımlarınız, "neye ne kadar harcama yapmalıyım, ben ne kazanıyorum" gibi parasal durumunuz önem kazanıyor. Beklemediğiniz para çıkışları olabilir bu dönemde. Bunun için önlem almak iyi olacaktır.

Hafta sonunda ayın aldığı açılar biraz zorlayıcı görünüyor. Anlaşılamamak, ne söylediğinize dikkat etmek gereken bir süreçtesiniz. Gereksiz yere insanlarlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Günlük rutininiz, her zaman yaptığınız şeylerden keyif almama gibi bir durum ortaya çıkabilir. Aşk ve sevgi konularınıza baktığımda özellikle bekar olan Koçlar, sportif faaliyetlere düşkün olanlar, bir etkinlik esnasında tanışabileceğiniz biri dikkatinizi çekebilir. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat