Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

8,340
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta burcunuzda bulunan Uranüs ile Venüs arasındaki sert açı, ilişkiler adına dikkatli olmanızı gerektirmekte. Öncelikle aşk hayatınızda sürpriz krizlere, ani gelişen olaylara kopmalara açıksınız. 


Sizi bir süredir sıkan, zorlayan bir ilişkiden ani şekilde kopma veya ayrılık kararı gelebilir. Evli iseniz eşinizin üzerinize gelmesinden veya sizi bir şekilde kısıtlamasından daha fazla rahatsız olma potansiyeliniz yüksek olacak. Bu hafta ilişkiler adına size kırmızı alarm var. Ani kararla dönük olacağınız hafta boyunca özellikle Perşembe günü Ayın karşı burcunuza geçmesiyle bu etki daha da artabilir. Yine de özellikle Salı gününden itibaren ilişkilerinizi yönetme şeklinize özen gösterin. Sonradan pişman olacağınız adımlar atmamaya gayret edin. 

Bu hafta ev ve gayrimenkullerle ilgili alım satımlar, araba alım satımlarında yine dikkatli olmak gerekmekte. İnternet'ten yapacağınız alışverişlerde son derece tedbirli olun. Hafta boyunca etkin olacak Mars Neptün karesi sizin adınıza sosyal sayfalarınızla bağlantılı çalışacak ki hesaplarınızın güvenlik ayarlarını yükseltmekte fayda var. Çanta veya benzeri özel eşyalarınıza da daha fazla sahip çıkmaya özen gösterin. 

Hafta başı perşembeye kadar çalışma hayatınız, mesleki konular öne çıkarken, aileniz, annenizle ilgili hastane veya benzeri konularda öncelikleriniz arasında yer alabilir. Perşembeden itibaren karşı burcunuza geçecek Ay ile dikkatiniz ilişkilerinize dönecek. Eşiniz, partnerinizle alakalı konulara daha fazla yoğunlaşacaksınız. 

Cumartesiden itibaren Ay Akrep burcuna geçtiğinde iç sıkıntılar artacak ama hisleriniz de hayli yüksek olacak. Cumartesiden itibaren sezgilerinize kulak vermek doğru olur. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise öğlen 12'34'ten sonra işlerinizi planlamaya bakın. 

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat