Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

5,051
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Aşk, sevgi, çocuklar konularında denenmemişi deneme enerjisi bu. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Özellikle ortak maddi kaynaklar veya miras konuları ile ilgili bilgiler gizlenebilir. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta günlük işlerinizi  layıkıyla bitirme telaşında olacaksınız. Ayın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır elle tutulur şekilde hallederken, bir yanda da gelişen durumlar ise işbirlikçi  olacak. 

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin gizli bir inanç meselesi olabilir, uzak bir seyahat olabilir konu ama önemli olan gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmek lazım. Eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumlar olabilir. 

Kesinleşen Venüs - Jüpiter olumlu açısı ile de bu konu ile ve partnerimizle ilgili ortak paydada çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini anlayacağız.

Hafta sonunda ise bizi Venüs - Satürn kavuşumu bekliyor. İnançlarımız konusunda gayet ciddi ve mesafeliyiz ya da eğitim seyahat planlarımızda biraz daha çizgimiz net ve klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Ortak kazançlar, kredi borç alacak konularında yeni başlangıçlara niyet edebiliriz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat