Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

4,977
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Ay Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya. Hatta son derecelerde ve Uranüs'le kavuşum açısı var. Sıradışı, beklenmedik haberler alarak kendinizle ilgili  gelişmelere tanıklık ederek başlayabilirsiniz haftaya. Güneş Regulus kraliyet yıldızıyla kavuşumda. Ay ise Betelgeuse yıldızıyla paralel görünümde. İki önemli ve şanlı yıldız Ay ve Güneş; kral ve kraliçesi gökyüzünün. Onlarla birlikteler. Üsstelik bu ikili iyi bir açıdalar, yani kadın-erkek ilişkileri için olumlu ve iyiye götüren bir etki bu. Siz ve partneriniz, insanlarla uyumunuz iyi olacak hafta boyunca.

24 Ağustos'ta meşhur Antares yıldızı ve bu yıldız üzerinde Mars - Satürn kavuşumu biraz zorlayıcı olabilir. Hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Eğitim konusunda radikal bir karar alabilir veya uzaklardan beklediğiniz bir haber gelmeyebilir; gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz. 

Güneş bu hafta başında, Pazartesi Başak burcuna geçiş yapıyor. Sizin de iş hayatınız, birlikte çalıştığınız, belki sürekli beraber vakit geçirdiğiniz de olabilir bu. Çünkü bazen oluyor, soruyorlar: "Bizim çalışma hayatımız yoksa biz ev hanımıysak" diye. O zaman birlikte gün içerisinde diyalog halinde olduğunuz kişiler olarak da ele alabilirsiniz bunu. Günlük koşuşturmalarınız hareketleniyor, daha bir titiz ve düzenli oluyorsunuz bu 1 aylık süreçte. 

Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda seyredecek. Evinizde olmak hoşunuza gitse de ruhunuz dışarıda, bambaşka bir yerlerde olmak isteyecek. 

Kendinize iyi bakın, güzel bir hafta temennisiyle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat