Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

4,960
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Merhabalar, yeni haftada Ay Başak burcunda pazartesi günü. Mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri. Bu hafta önemli gökyüzü haberlerinden biri Güneş'in burç değiştiriyor oluşu. Salı günü itibariyle Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. Yay burcu sizin eğitim konularınızı ortaya çıkaracak. 

Eğitim, öğretim, din, felsefe, inançlar, seyahatler, farklı kültürlerden insanlar, değişik çevrelerle bir arada olma isteğiniz artacak. Ay ve Güneş arasındaki kare açı otorite figürleriyle ilgili birtakım sürtüşmeleri beraberinde getiriyor fakat sizler hırslı insanlarsınız, dolayısıyla bu rekabet size cazip gelebilir ve çalışma odaklı bir yapıya bürünebilirsiniz. 

Özellikle salı günü Ay ve Venüs arasında uyumlu ve destekleyici bir açı mevcut. Buna nazaran Satürn ve Neptün ile zorlu açıları var. Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. 

Sevgi ve aşk konularınız hafta sonunda gayet iyi olacak. Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulunacaksınız. Ay ve Mars arasındaki uyumlu açı, sizi ve sevdiklerinizi birbirine bağlıyor. 

Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat