Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,309
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Koç Burçları, 2017 yılı hedefleriniz ve hayattan beklentilerinize dönük hareket edeceğiniz, bakış açınızı yeniden belirleyeceğiniz bir sene olacak. Özellikle Şubat, Mart, Ağustos ve Eylül ayları sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, hedefleriniz ve yapmak istediklerinizi yeniden yapılandırma döngüsü içinde olacaktır diyebilirim.

Maddi kazançlarınız, genel olarak dünyevi beklentilerinizi farklı bir alana, belki yeni bir sektöre veya iş konusuna göre değiştirmeniz, kendinizi yeniden yapılandırmanız söz konusu. Aşk ve ilişkiler özellikle bekar Koçlar, yükselen Koç burçları adına önemli olacak. Şubat ayı civarında veya yılın ilk 3 aylık döngüsünde ilişkiler adına önemli gelişmeler yaşanabilir. Devam eden ilişkinizi farklı bir alana taşıma isteğiniz artabilir. 

Mart ve Nisan aylarında beklentilerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek, duygusal hayatınıza yöne vermek arzusuyla cesur adımlar atabilir, hayatınızdaki bir çok alanda ipleri kendi elinize almak isteyebilirsiniz. 

Yılın ilk yarısı bilhassa Haziran'a kadar olan döngüde mücadeleye içinde olabilirsiniz. Hedeflerinize giderken birçok engele uğraşmak ama bir yandan da önemli deneyimler elde etmek söz konusu. Haziran'dan sonraki döngüde ise özellikle Kasım ayına kadar, durmak, beklemek ve gelişmelere göre hareket etmek gerekiyor. Kasım ayından itibaren ise yıl boyunca attığınız adımların sonuçlarını almanız söz konusu olacak. 

Yılın ilk altı aylık döngüsünde yakın çevreniz, arkadaşlarınız, sizin için uzun süredir önemli birçok insana olan inancınız, bakış açınız değişmiş, kendi sınırlarınızı ve beklentilerinizi belirlemiş ve bu yolda birçok adım atmış olabileceksiniz. 2017 yılı duygusal alanlarda ilginç gelişmeler verebilir. 

Evli Koç burçları, çocuk sahibi olma ya da ikinci bir bebek sahibi olma fikrini bu yıl hayata geçirebilirsiniz. Var olan çocuklarınızla ilişkinizi yeniden düzenleme şansınız söz konusu. Bu yıl, bilhassa evli Koç burçları çocuklarla ilgili konularda önemli deneyimler ve adımlar atabilirler. 

Sevgili Koç burcu veya yükselen Koç burçları, 2017 yılının her yönden hayatınıza güzel gelişmeler getirmesini dilerim. Sağlık ve afiyetle geçireceğiniz bir sene olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat