Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,251
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen Koçlar,

2016 yılı Koç burcu için hareketli bir sene. 15 Nisan 2016 - 1 Temmuz 2016 arasında, özellikle maddi konularda daha temkinli olmanız gerekiyor. Bu yılın ilk yarısı maddi konulara yönelik dönüşümler geçirebilirsiniz. Dikkatiniz parasal konular, finansal güvence ihtiyacınız, başkalarından elde ettiğiniz gelirler ile ilgili beklentilerinize yöneliyor. Yılın ilk yarısı duygusal alanlardan ziyade maddi konulara odaklanıyorsunuz.

2016'da Nisan ve Mayıs aylarında dört gezegen birden aynı zamanda gerileme sürecine giriyor. Bu nedenle Nisan ve Mayıs aylarını başta maddi konular olmak üzere, her alanda dikkatli ve bekleyerek geçirmeniz gerekiyor. 

Gerileyen gezegen dönemleri ilerlemekte zorlanmanıza neden olacağı gibi, gezegenin konularıyla ilgili olarak enerjilerin de içe dönmesine neden olur. 

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında önemli bir yatırım yapmayın, sonuçları uzun vadeye yayılacak karar veya eylemlerin ilk adımlarını atmayın. 2016 yılının bahar aylarını iyi yönetmeli, duygusal ve maddi alanlara çok yönlü bakmanız gerekiyor.
 
2016 yılı hayatınızı yeniden düzenlemek, organize etmek, yapılandırma isteklerinizi daha çok öne çıkarıyor. Kendinizi yenilemek isteyecek, belki de yeni bir ben ortaya çıkaracaksınız. Bu dönüşüm etkileri sürerken ani gelişmeleri iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu yıl pek çok kerelerkriz yönetimini deneyimleyeceksiniz. 

Yılın ilk yarısı her yönden iniş çıkışlar söz konusu. İkinci yarısında, hatta daha çok Ağustos ayından itibaren taşlar yerine oturacak. İlerleyecek, hız kazanacak, hedeflerinize ulaşma konusunda gökyüzü tarafından destekleneceksiniz. 

Sevgili Koç Burcu veya yükselen Koçlar, 2016 yılının size mutluluk, sağlık ve bereket ile gelmesini dilerim. Sevgi ile kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat