Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

4,852
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen Koçlar,


Hafta başından itibaren Ay Aslan burcuna geçiyor. Dolayısıyla enerjinizi kontrol ederken hiç zorlanmayacaksınız. Bu hafta para ile kaynaklarınızı araştırırken hedeflerinize çok daha rahat ulaşabileceksiniz. Eski dostlardan ve çok geçmişte olan insanlardan yardım alabileceksiniz. Özellikle 7 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Terazi burcuna geçişi ile birlikte hem kendi formunuzu toparlayacak, hem de uzun zamandır hayata geçiremediğiniz organizasyonları yapabileceksiniz.

Bu dönemde elektronik cihazlar ile ilgili problemleriniz varsa yeni bir satın alma için biraz daha beklemenizde fayda var. 8 Kasım itibari ile Venüs'ün Terazi burcuna geçmesi ile ilişkilerinizde, evli iseniz evliliğinizde çok daha farklı programlar yapabileceğinizi, uzun soluklu seyahatleri organize edebileceğinizi, bu konu ile ilgili araştırmalar yapabileceğiniz bir hafta sonuna işaret ediyor. 

Ailevi konulardaki eleştirilere açık olmadığınız bir dönemden geçerken, ebeveynlerinizle ilgili fikir çatışmaları yaşayabileceğiniz için kırıcı olmamaya çalışmanız öneriliyor. 

Faaliyet ve organizasyonlar ile ilgili bir iş yapıyorsanız, sevdikleriniz ve hiç aklınıza gelmeyecek insanlardan göreceğiniz destek motivasyonunuzu artıracak. Bu döngüde üretimden sağlayacağınız kazançlarınızda artış olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat