Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

5,795
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya finans durumunuz ile ilgili hali hazırdaki konuları sağlam bir zemine oturtmaya çalışırken başlıyorsunuz. Neptün, Ceres, Plüton ve Merkür olumlu açılarıyla parasal iyileştirmeler için hayli isteklisiniz. İçsel olarak da rahat hissediyorsunuz. Para konularında yaratıcılığınız üzerinizde. Bu konuda yaptığınız bağlantı ve girişimlerin olumlu gelişeceğini söylemeliyim. Yeni fırsatları görüyorsunuz. İşinizi planlamak, kazancınızı yönetmek için bundan iyi zamanlama olamaz! Fikirler öyle bir akıyor ki kendiniz bile şaşırabilirsiniz!

Venüs - Mars sekstili ile ikili ilişkilerinizde, partnerinizle beraber ileriye dönük planlarınızda kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz. Tutkularınızı keşfedebilirsiniz! Belki de işte o tatil şimdi planlanacak, neden olmasın? Ay Venüs 150'si ile sadece aileden itiraz gelebilir, dikkat edelim yeter.

Hafta ortasında ayın 3. evinize geçmesiyle birlikte iletişim trafiğiniz artıyor ve enerjiniz değişiyor. Bu enerjide iken ilk açı Terazi'ye geçen Jüpiter olunca içsel olarak ikili ilişkilerde iletişiminizde iyiyi ve güzeli arzulayacaksınız. Her konuda cömertliğiniz üzerinde olacak. 

Ay'ın sırasıyla Neptün, Satürn, Merkür ve Kiron olumsuz nedeniyle pozitifliğinizi göstermekte çekinmeseniz de karmaşa ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabileceğinizi söyleyebilirim. Belki de bazı konuları net düşünemiyor olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı bir konu veya eğitim sürecinizle ilgili bir kısıtlama ile karşılaşabilirsiniz. Belki de hissetiklerinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeye önem vermek daha az yara almak adına işe yarayacaktır. Ama merak etmeyin; kendi kendinize birden bir şey fark edeceksiniz ve enerji oturacak. 

Sevgili Koçlar, hafta sonuna doğru  biraz hareketlilik var. 

Venüs Akrep burcuna geçiyor ve  sizin 8. evinize güzellikler ve değer katmaya geldi. Eşinizin maddi kaynaklarından daha fazla faydalanabileceğiniz bir zaman dilimine girdiniz.

Güneş ise Terazi burcuna geçiyor. Bu da sizin partnerlik alanınızı canlandırıyor. Bir ay boyunca eşiniz ile ilgili konular gündemde olacak. 

Ay Yengeç burcuna geçiyor. Aile yuva alanınıza ilgiyi çekiyor. Evinizdeki duygusal paylaşımlara yöneleceksiniz. Venüs ile olumlu açısıyla evde harika dekorasyon fikirleriniz olabilir ya da evde sanatsal konularınıza yönelebilirsiniz. Ancak Ay - Güneş karesi ile karşıt görüşler olabilir ev ortamında. Jüpiter açısı ile konuları abartmamaya dikkat edin. Zaten Neptünde  güzel bir akış verecek size rahatlamanız için.

Merkür - Plüton üçgen açısı ile iş ve kariyer konularında ciddi ve önemli çalışmalar ve araştırmalar yapabilirsiniz.

Haftayı sosyal ortamlarda boy gösterirken, sevgilinizle güzel bir eğlence planıyla veya çocuğunuzla güzel bir aktivite düzenlerken sonlandırıyorsunuz. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat