Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

5,875
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen Koçlar,

19'u haftası gökyüzünde muhteşem hareketler var. Gezegenlerin yer değişiklikleri çok olumlu. 

Güneş 21 Aralık'ta Oğlak burcuna, Koçların kariyer alanına geçiyor. Bu da yaratıcı düşüncelerinizi, yaratıcı kimliğinizi toplum önünde sergileme fırsatı bulacağınız anlamına geliyor. Kariyerinizde birtakım gelişmeler olacak, hali hazırda çalıştığınız konuları zirveye taşıyabileceksiniz çünkü gökyüzü enerjileri buna imkan veriyor. Fakat 21 Aralık'ta Merkür'ün geri harekete başlamasını da göz önünde bulundurursak, kariyer ile ilgili geçmişten gelen konuları çözmeye çalışırsanız daha rahat edersiniz. Geçmişten verdiğiniz sözler tekrar önünüze gelebilir. Projeler, fikirler tekrar gündeme gelebilir, engelleri çözmek adına gökyüzünden güzel etkiler alacaksınız.

Güneş'in Oğlak'a geçmesi ile Mars da Balık burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz olan Mars, çok rahat etmediğiniz bir alanda ilerleme başlayacağı için projelerinizde, kariyer hayatınızda konuların ön hazırlığı gibi çalışmalar yaparsanız, bu alanı yeniden doğuş gibi görürseniz, daha iyi olabilir. Çünkü ön plana çıkarken zorlanabileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Kendi gücünüzü ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle ön hazırlıklarınızı yapın, kendinizi daha geri planda tutun. Böylece ileriki haftalarda daha rahat gökyüzü konumları sizleri bekliyor olacak. 

Bu hafta çok fazla aşktan bahsetmedim, farkındayım ancak bu hafta ön planda olan kariyeriniz ve işiniz. Buna odaklanmanız iyi olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat