Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

5,461
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar

Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya. Ay'ın Merkür ve Venüs'le olan uyumlu açısı sayesinde son derece sistemli ve bir o kadar da çalışkan ve motiveyiz. Konuşmalarımız ve algımız iyi çalışıyor. İş konularına odaklanıp, hafta ortasına doğru arkadaşlarınızla planlar yapmaya başlayacaksınız. 

20 Temmuz'da Oğlak burcunda bir dolunay meydana geliyor ve bu dolunay haritanızın en tepe noktasında gerçekleşmekte. Dolayısı ile kariyer yaşamınız ve toplumsal anlamda statünüz, iş yapış şekliniz önem kazanıyor. Ailevi konularınız da öne çıkabilir. Özellikle anne ve babanız ile ilgili konular da yine gündeminizde olabilir. Sizlerin yaşam şekliniz ve genel hedefleriniz önem kazanmakta. İş çevrelerinizde bir değişim konusu gündemde olabilir. Bir diğer yandan üstleriniz ile ilişkileriniz de dikkat çekiyor olacak. İş konuları, beklediğiniz cevaplar varsa örneğin, bu konularda hareketlilikler devrede olabilir.

Aşk konusunda avantajı yakalamış bir burçsunuz, özellikle Venüs ve Merkür aşk evinizde gezinirken sizler için aşk ve çocuklar ile ilgili de olabilir; olumlu ve sizleri destekleyici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir karar vermek, açıklamak ve duyurmak adına destekler almaktasınız bu hafta.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat