Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

10,011
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

17 Nisan Pazar günü Mars retrosu başladı. Bu anlamda haftaya Mars retrosu ile giriyoruz hepimiz. Mars retrosu demek şu anlama geliyor. Mars, enerjimizi nasıl sergilediğimizi gösteren bir gezegen. Sizlerin de yönetici gezegeniniz. Yani Mars tarafından yönetiliyorsunuz. Dolayısıyla bu retro en çok sizi ve sevgili Akrep burçlarını etkiliyor. 

Yönetici gezegeninizin geri hareket ediyor olması aktif rol oynayacağınız ve harekete geçmek isteyeceğiniz durumlarda sizi pasifleştirici bir rol oynayabilir. Belki biraz bekleyip, harekete geçmeden önce bir daha düşünmenizi isteyebilir sizden. 

Doğum haritanızda Mars hangi evde yer alıyorsa o ev konularında aktif rol alıyorsunuz demektir. Ama biz burada genel bir anlatımdan bahsettiğimiz için şu şekilde açıklamamız daha doğru olur: Genel olarak bu birkaç aylık süreçte yurtdışı bağlantılarınız ve eğitim hayatınızla ilgili birtakım aksaklıklar söz konusu olabilir. Enerji düşüşleri yaşamanız muhtemel.

Aslında bu hafta günlük koşturmalarınız ve olaylara detaycı bakışınız dikkat çekici sevgili Koçlar. Sağlık ve diyet konuları da bu hafta ilginizi çeken konular arasında.

22 Nisan'da bir dolunay meydana geliyor. Bu hafta biraz hareketli bir hafta olacak. Akrep burcunda gerçekleşecek bu dolunay sizin ortaklaşa kazanç hanenizde oluşacak. Dolayısıyla bu tarihten itibaren ortak iş yaptığınız kişilerle aranıza bir husumet girebilir, bir gerginlik yaşayabilirsiniz.

Biliyorsunuz dolunaylar biraz stresli; bitişleri, kopuşları anlatan Güneş ve Ay'ın tam karşıt olduğu zamanlar. Dolayısıyla, bu konuda bitişler yaşanabilir veya ortak para hanenizde ödemeler ve harcamalar çok yoğun olabilir. Bu da sizi biraz gerebilir.

Aşk hayatınız ise gayet iyi gidecek bu dönemde, hiç merak etmeyin. Yalnız olan Koçların kapısını her an bir aşk çalabilir.  Fırsatları değerlendirin. Sevgiyle kalın diyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek dileğimle, şimdilik hoşçakalın?.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat