Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 18 - 24 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

9,705
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 18 - 24 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

20 Eylül Çarşamba günü Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayın etkileri ile beraber günlük rutin işlerinizde, çalışma ortamınızda, iş alanınızda yeni birtakım başlangıçlar yapabilirsiniz, değişiklikler gündeme gelebilir. Uzun zamandır aklınızda olan planlar varsa, bunlarla ilgili harekete geçebilirsiniz. 

Merkür ve Mars da Başak burcunda olduğu için Başak burcunda bir gezegen birikmesi var ve bu enerji bu haftadan itibaren sizi bayağı bir zorlayacak, yoracak gibi duruyor. Bu enerjiyi iş alanında kullanırsanız, daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

Venüs de bu hafta Başak burcuna geçmiş durumda. Özellikle ilişkiler ile ilgili konularda halletmeniz gereken birtakım meseleler varsa, daha eleştirisel ve çözüm odaklı bir tarzla bu konulara yöneleceğiniz bir dönemdesiniz. İş ortamınızdan tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, iş ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. İşinizle ilgili daha fazla gelir elde edeceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak burcundaki yeni aya Kiron'un da karşıt açısı olduğunu düşünürsek özellikle insanlara yardımcı olmak, insanlara şifa vermek adına güzel etkiler alacaksınız. İnsanlara yardımcı oldukça da iş alanında başarılı olacaksınız.

23 Eylül'de ise Güneş burç değiştirerek Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecke. Kendi yaratıcı kimliğinizi bir ilişkide göstermek isteyeceksiniz. Bu dönemde yeni bir partner veya ortak gündeme gelebilir. Evlilikler gündeme gelebilir. Beraber olduğunuz kişi ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Gelelim Ay takvimine:
- Pazartesi ve salı gününe baktığımızda Ay'ın tekrar Başak burcunda olduğunu görüyoruz. Günlük rutin işlerinizi halledeceksiniz.
- Çarşamba, perşembe ve cuma akşam saatlerine kadar Ay'ın Terazi burcunda olması ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.
- Cuma akşamından itibaren Ay Akrep burcuna geçecek ve hafta sonu boyunca Akrep'te kalacak. Parasal ve finansal konularda güzel gelişmeler olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat