Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

4,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da finansal konuları sağlamlaştırmaya odaklı, huzurlu bir enerjilerle haftaya başlıyoruz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından kendimize verdiğimiz değeri sorgularken biraz daha duygusal anlamda içsel akıştayız. Bununla birlikte kariyer iş konularımızla bağlantılı kazancımız ile ilgili olarak fiziksel olarak uğraşacağımız enerjiler hakim. Biraz oradan oraya yetişmek zorunda kalabiliriz. .Plüton üçgenine devam eden enerji kalıcı başlangıçları destekliyor.

Hafta ortasında Venüs Yay burcuna geçiyor. Artık eğitimler, inançlar, uluslararası işler alanınıza güzellikler ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Ay Boğa'dayken biraz hareket etmek istemeyen siz, Ay İkizler'e geçince de birden hareketleneceksiniz. 3. evinizde ilerleyen Ay ile mesajlar, emailler, kelimeler havada uçuşacak. 

Haftanın en önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'u için uyarıda bulunmak isterim. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili  Mars - Plüton kavuşumu çok önemli.  Bu önemli uyarı sizin kariyeriniz veya toplumsal statünüz ile ilgili. Muazzam bir enerji açığa çıkacak ama bu enerji delip geçecek cinsten. Güç mücadelelerine mutlaka çekileceğiz ve güç kazanmak isteyeceğiz. Kurşunumuzu doğru yere atmalıyız ki cephaneniz bitmesin. Özellikle dikkat edeceğiniz konu kendimizi bilmek. Özellikle kibirden, kendini beğenmişlikten uzak durmaya çalışmalıyız. Ay da Satürn ile karşıt; her şey bir bakmışsınız negatife dönmüş. Lütfen not edelim bu tarihi. 

Ay Yengeç burcunda haftayı bitirirken ev ve yuvamıza odaklanacağız. Güneş ise Akrep burcuna geçecek ve 1 ay boyunca gündemimiz ortak finansal kaynaklar, banka kredi meseleleri olacak gibi gözüküyor ve buna ek olarak değişik spiritüel deneyimleriniz de olabilir. Güzel farkındalıklar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat