Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 15 - 21 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

8,922
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 15 - 21 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

17 Ocak Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeni ay var. Yeni ayın etkisi ile sorumluluk almamız gereken konularla ilgili başlangıçlar yapacağız. Hedeflerimize ulaşmak adına adımlar atacağız. İşimizde yeni bir döneme başlayacağız.

Bu hafta Merkür'ün de Oğlak burcunda olduğunu görüyoruz. İşimiz, kariyerimiz ve hedeflerimize ulaşmak adına birtakım güzel destekler de göreceğiz.

18 Ocak Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Kova burcuna geçiş yapıyor. Venüs'ün Kova burcuna geçmesi ile beraber özellikle ilişkiler gibi konularda daha rahat edeceğiniz, daha özgür ilişkiler yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında güzelliğinizle ön plana çıkabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir insanla belki yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini de bu dönemde daha rahat toplayacaksınız.

21 Ocak'ta Güneş burç değiştiriyor ve Kova burcuna geçiyor. Güneş'in Kova burcuna geçmesi ile beraber daha rahatlayacağınız, özgürleşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcı kimliğinizi arkadaşlarınız ve çevreniz arasında kullanacaksınız. Ön plana çıkıyorsunuz. Yaşamdan keyif alıyorsunuz. Sosyal çevrenizde de aktifsiniz. Kariyerinizin getirilerini de toplayıp başarılarınızı kutlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat