Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

4,330
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar;

Yeni haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Boğa - Akrep aksında gerçekleşecek olan bu dolunay pazartesi günü meydana geliyor ve sizin maddi konularınızı altüst ediyor. Maddi ve somut konularda bir takım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve birtakım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. 

Salı gününden itibaren Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. İletişiminiz artarken, insanlarla kaynaşarak ortaklaşa işler planlayarak başarı elde edebileceğiniz bir zaman dilimine giriş yapacaksınız sizler de. Genel olarak pazarlama, yazma, konuşma, bilgisayar sosyal ağlarınız güçlü. Bu hafta hem zorlu etkiler altındasınız hem de kolaylıklar söz konusu. Değişime direnmediğiniz takdirde iş hayatınızda başarı kaçınılmaz olacaktır. 

Sevgi ve aşk konularında sevdiğiniz kişi sakinlik ve huzur arayışında; siz ise fikirlerinizle ve yaptıklarınızla onu şaşırtıyorsunuz sürekli; o da bu tutumunuz karşısında ne yapacağını bilemez bir hal almış olabilir. Hafta boyunca birbirinizi anlamıyor olabilirsiniz. Venüs ve Mars birbirini görmeyen, anlamayan bir açıda. Biraz tolerans göstermeye ve empati kurmaya çalışmalısınız. 

Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu esnada Venüs ile karşıt açıda olacak. İş ve aile konularında kime ne kadar değer vereceğinizi iyi tartıp biçmelisiniz. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat