Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

13,672
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi çok aşırı tutkulu ve kıskanç hissedeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Karşı tarafla ilişkilerinizde aşırı iyimser olabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir, cinsel enerjiniz yükselebilir. Parasal ve maddi konularda ise güzel gelişmeler görünüyor.

15 Kasım Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda kendinizi çok güçlü ve girişken hissediyorsunuz. Yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Partnerinizle beraber hareket edeceğiniz, eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde bazen gerginliğinizi de karşı tarafa normalden fazla yansıtabilirsiniz. 

18 Kasım Cumartesi günü günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Yeni ayın etkisi ile beraber özellikle para kazanmak adına yeni girişimler yapabilirsiniz. Başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni birtakım eşyalara sahip olmak isteyebilir ve bunun için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Geçmişten gelen borçlarınızı ve ödemelerinizi kapatmak adına da yeni adımlar atacağınız, başlangıçlar yapacağınız bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat