Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,054
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Yeni bir haftaya başlıyoruz. Merkür de tam hafta başında burç değiştiriyor ve Boğa burcundaki hareketini tamamlayıp İkizler burcuna geçişini yapıyor. Bu alanda Merkür burç yöneticiliğine sahip. Aynı zamanda üçlü yöneticiliğe de sahip. Bu yüzden doğasının olumlu özelliklerini sergileyebilecek durumda. Zihinsel olarak sürekli tetikte, meraklı, bilgiye önem veren bir yapıya bürünecek. Peki sizi hangi konularda etkileyecek? Tabii ki iletişim haneniz genişleyecek, insanlarla daha fazla kontak kurup daha çok okuyacak ve bilgi transferi yapabileceksiniz. Kardeşleriniz, yakın çevreniz sizler için önem taşıyor olacak . Onların konuları da hayatınızdan hiç eksik olmayacak bu süreçte. 

Hafta boyunca ayrıca aşk konularınız ön olana çıkıyor. Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle aranızda güzel bir etkileşim oluşacak. İkili faaliyetler, kararlar ve yeni hedefleriniz var hayata dair.

Bir diğer yandan eskiden iş yapmış olduğunuz ve yollarınızı bir sebeple ayırdığınız birisiyle yeniden iş birliğine girmiş bulabilirsiniz bu hafta kendinizi. Yönetici gezegeniniz Mars biliyorsunuz Akrep burcuna geri döndü. Bu da sizi ortaklıklarla ilgili sorumluluk almaya itiyor olacak.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat