Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

8,835
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, haftanın sizin adınıza önemli etkilerinden biri geçen haftadan bu yana gerilemesini sürdüren Merkür'ün artık ortaklıklar ve ilişkiler alanınıza geçmiş olması diyebilirim. 

Koç burcu bu hafta

Bu hafta öncelikle geçmişten gelen konuların hayatınızda tekrar aktive olmasını deneyimleyebilirsiniz. Önceden başlayan ve kesilen bir iş görüşmenizin tekrar ilgi alanınıza girmesi veya eski bir ilişkinin yeniden canlanması hayatınıza farklı heyecanlar ve durumlar getirebilir. 

Bu süreçte öncelikle anlaşmalar, evlilik alanınız, eşinizle olan ilişkiniz, eski defterlerin tekrar açılması gibi konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Kontrat ve imzalara dikkat etmek ve hukuki konularda önemli adımlarınızı 25 Ekim'den sonraya almak sizin adınıza çok daha doğru olacaktır. 

Bu hafta ev ve aileniz, iş ve kariyerinizle ilgili alanlar salı ve çarşamba günleri daha vurgulu olacak. Bu süreçte evle ilgili karar ve adımları acele ile almayın. Yaşam alanlarınızda tesisat kaynaklı teknik sorunlara karşı tedbirli olun. 

Perşembe ve cuma günleri ise ilişkilere, duygusal alanlarınıza daha fazla dönecek ve kişisel konularınıza ve eğlenceye dönük olacaksınız. 

Merkür gerilemesi nedeniyle ilişkilerinizde, hukuki konularda, maddi alanlar ve anlaşmalarda daha dikkatli ve seçici olmanızın doğru olacağı bir hafta sizi bekliyor. 

Sevgili Koç burcu, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat