Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

3,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Haftaya Ay Oğlak'ta ve Ay - Uranüs karesi ile başlıyoruz. İş ortamınızda planlarınızdaki ani değişikliklere açık olmanız gereken zamanlardasınız.  

Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız Güneş - Merkür kavuşumu ile fazlasıyla vurgulu. Açıklıkla yazışıp konuşmalar yaptığınız iletişimin yoğun olduğu bir zaman.  

Ama bir yandan da Merkür - Mars karesi bu iletişiminizin belki yurtdışı ayaklı bir müdahaleye maruz kalabileceğinizi anlatıyor. Bazı sıkıntılar, problemler önünüze gelecek.  Özellikle de internetten yayınladıklarınızı dikkatlice gözden geçirmekte fayda var. Çatışma ve mücadele var. Yöneticiniz Mars olduğundan bu enerji çok vurgulu. Sağduyulu olmak işinize çok yarayacak. 

Ay'ın Kova'ya geçişiyle sosyal ortamlarda bulunmak isteyecek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek belki gündeminizi paylaşmak  isteyeceksiniz.

Cuma günü haftanın önemli olayı gerçekleşecek ve Balık burcunda bir  Ay tutulması olacak. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konular hızlı sonuçlar verecek bize. Bir taraftan mantıklı girişimlerimiz, diğe ryandan duygularımız bizi çekiştiriyor olacak. İş ortamınızdaki konularınız açıklığa kavuşacak. İçsel olarak da bazı şeyleri birden fark edebilirsiniz ya da belki de arkanızdan çevrilen bir şey varsa bunun bilgisi size gelecek. 

Tutulma enerjisi sizi inziva ihtiyacına sokacak. Kendi içinize dönüp teslimiyet ihtiyacında olacaksınız. Güneş - Kiron karşıtlığı da Ay tutulması ile birleştiğinden sizin hassaslığınızı arttıracak. Belki öfkenizi ve  enerjinizi atmak için yürüyüş yapmak güzel bir aksiyon olacaktır. 

Ama haftayı kendinize odaklı ve Mars - Uranüs üçgeni ve Ay - Uranüs kavuşumunu beraber yorumlarsak problemlerinize spontan bir çözüm bularak kapatacaksınız. Bu da  harika olacak. 

Hatta  Venüs - Uranüs karşıtlığı ile birlikte çok yaratıcı bir insanla tanışıp ilginç bir yol çizebilirsiniz kendinize. Sosyal ilişkilerinizde de beklenmeyeni bekleyebilirsiniz. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat