Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

7,604
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar,

Bu hafta çok önemli çünkü dolunay haftasındayız. Hafta boyunca onun etkilerini yaşayacağız. Güneş - Ay karşıtlığı var ve Satürn'ün de buraya bir vurgusu olduğunu düşünürsek, yakın çevre ilişkilerinizde; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, belki de komşularınızla birtakım stresli-gerilimli anlar gündeme gelebilir. Fakat bu anların akabinde güzel farkındalıklar kazanacağınız bir haftadasınız. 

İletişim ile ilgili, yakın çevre seyahatleri veya uzak ya da yakın akrabalarınız ile ilgili  bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu alanda Satürn'ün de olduğunu düşünürsek, basın-yayın alanında çalışan Koçlar varsa, kendinizi daha fazla disipline ederek bir projeye başlayabilir, daha önce başlatmış olduğunuz bir projenin somut getirilerini görebilirsiniz. 

Eğitim, öğrenim ile ilgili çalışan Koçlar varsa, özel etkiler altındasınız. Daha önceki eğitiminizi daha profesyonel bir şekilde ele alabilirsiniz, yeni bilgiler hayatınıza girebilir. Satürn'ün etkisi ile bu alanda kazanacağınız bilgileri hayatınızın ileriki dönemlerinde çok işinize yarayabilir, size somut başarılar getirebilir. Bu hafta çevrenizde olan gelişmelere karşı daha açık olun. 

Güzel bir hafta olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat