Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 11 - 17 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

7,767
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 11 - 17 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu haftaya İkizler burcunun enerjisiyle başlıyoruz. Ay İkizler'de hareket ediyor ve sizi iletişim konusunda destekliyor. Yakın çevrenizle olan diyaloğunuz artarken, kardeşleriniz ve onların işleri ilgi alanınız olabilir. Burcunuzda bir stelyum oluştu geçen haftadan itibaren ve bu sayede güçlü bir Koç enerjisi açığa çıktı. Yeni ayla gelen yenilenme ve tazelenme sürecinden sonra artık ev ve aile konuları da gündeminize oturuyor. Bu nedenle sizin için evinizle ilgilenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak, dekorasyon ve ev işlerinizi halletmek önemli hale geliyor. Evde arkadaşlarınızla beraber keyifli organizasyonlar yapabilir, büyük veya küçük aile yemekleri düzenleyebilir, eşinizin ve çocuklarınızın isteklerine zaman ayırabilirsiniz. 

Merkür'ün Boğa burcuna geçmesiyle parasal konularınız önem kazanıyor sevgili Koçlar. Ticari hayatınız her zamankinden çok daha iyi sonuçlar verebilir. Hafta başında Ay ve Satürn arasındaki uyumsuz açı ve aynı şekilde Ay ve Mars arasındaki karşıt açılar nedeniyle biraz endişelenmeye meyilli ve gergin bir hava yayıyor olabilirsiniz. Ancak merak etmeyin; ilerleyen günlerde daha sakin ve huzurlu olacağınız bir ruh hali sizleri bekliyor. İkili ilişkiler ve aşk konularında seviliyorsunuz ve bunun sonuna kadar farkındasınız. Partneriniz de size her konuda destek olmaya çalışıyor. Lütfen onun bu ilgisine kayıtsız kalmayın. 

Güzel bir hafta olması dileklerimle, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat