Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 11 - 17 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

8,780
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 11 - 17 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta Merkür Başak burcunda düz hareketine devam ediyor. Rutin işlerinizin hızlanacağı bir dönemdesiniz. Günlük halledilmesi gereken işler varsa bunları daha kolay halledebileceksiniz. Çalışma ortamınızda değişiklikler olabilir, iş değişikliği ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde bu konular sık sık gündeme gelebilecektir. 
Bu hafta Mars ile beraber Merkür çok yakın ilerliyor. Dolayısıyla çalışmalarınız, kariyeriniz, işiniz ve günlük halledilmesi gereken işleri çözmek adına eyleme geçeceğiniz, harekete geçeceğiniz, hızlı düşüneceğiniz, hızlı hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz diyebiliriz. 

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günü Venüs'ün Kuzey Ay düğümü ile beraber bir kavuşumu var Aslan burcunda. Özellikle ilişkiler ile ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Kadersel ilişkiler gündeme gelebilir. Bir flörte başlayabilirsiniz. Ortaklıklar gündeme gelebilir ve bu ortaklıklar, ilişkiler sizin yaşma enerjinizi yükseltecektir. Bu yerleşime Satürn'ün de çok güzel bir açısı mevcut. Dolayısıyla flörtöz bir şekilde başlayan bir ilişkinin sağlam temellere oturacağını ve belki bir evliliğe kadar gidebileceğini müjdesini verebiliriz. Aynı zamanda ortaklıklar ile ilgili konularda yeni başlayan bir ortaklığın sağlamlaşacağını ve uzun vadeli bir ortaklığa dönüşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Ay takvimine gelecek olursak,
- Pazartesi günü Ay Boğa burcunda. Parasal konularda birtakım gelişmeler olabilir. 
- Salı ve çarşamba günü Ay İkizler burcunda olacak. İletişim trafiğiniz çok aktif. Yakın çevrenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. 
- Perşembe ve cuma günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber duygusal olarak daha hassas bir şekilde iç dünyanıza çekileceksiniz. 
- Hafta sonu Ay'ın Aslan burcuna geçmesi ile enerjiniz yükseliyor ve hayattan daha fazla keyif alacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat