Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

5,146
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, haftanın ilk günü çevrenizle olan temaslarınız öne çıkarken, pazartesi daha ılımlı olan etkiler sizi iletişime ve çevrenize dönük kılacak. Salıdan itibaren ev ve aile alanlarınız hareketleniyor. Perşembeye kadar olan bu süreçte daha içe dönük olabilirsiniz. Perşembeden itibaren ise sosyal alanlar ve ilişkiler, çocuklarla ilgili konular odak noktanız olacak. 


Bu haftanın genel teması ilişkilerinizde sorumluluklarınızın artması ancak beraberliklerde sınırlamalardan sıkılma, daha özgür olma isteği ve kendinize ilişkide ve özel hayatınızda yer açma isteğiniz olacak. Öte yandan flörtlerde popüler olma şansı, öne çıkma, beğendiğiniz birinin ilgisini çekmenizin daha kolay olacağı bir hafta yaşayabilirsiniz. 

Bu hafta başarı zorlu çalışmalar ve mücadele ile geliyor. Enerjiler akıcı olmakla birlikte, bir yandan da sizi çalışmaya zorlayabilir. Bilhassa otorite sembolü kişilerle yol ayrımına gelme veya ters düşme olası. Esnek olmak bu hafta hem işleriniz, hem de ilişkileriniz adına önemli diyebilirim. 

Bu hafta iş hayatında olan Koçlar için enerjinizin yüksek olduğu etkiler var. Hafta boyunca etkin olacak Mars - Pluto kavuşumu sizi iş ve kariyer konularına yoğunlaştıracak. Cesur adımlar atma, mücadeleden kaçmadan durumların üstüne gitme, liderlik özelliklerinizin adeta bilenmesi söz konusu. Mücadele ile elde etmek istediklerinizi almak veya gerçekleştirmek adına enerjiler size güç verecek. Bir yandan da sonuca ulaşmak adına rekabet etmek zorunda kalabilirsiniz. 

Sevgili Koç, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat