Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

5,112
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya cool  ama açıların da bir o kadar güzel olduğu bir enerjiyle başlıyosunuz ve vurgu arkadaşlar ile sosyal çevre alanında. Ay'ın Merkür ile Jüpiter ve sonrasında Satürn olumlu açılarıyla her türlü ikil ilişkinizde duygularınızı dile getirmekte zorlanmıyor, bardağın dolu tarafını görüyorsunuz ve keyifli sohbetler çıkıyor bu durumda. Ama Satürn sayesinde sohbetler havada kalmıyor.

Merkür Jüpiter kavuşumu ile ortaklık, eşinizle planlar, hastalarınız veya müşterilerinizle ilgili konularda kesinlikle büyük düşünme zamanı. Ay Güneş üçgeni ile sosyal çevrenizden de gelen destek ile her türlü girişim olumlu sonuç verecektir. Önemli konuşma ve yazışmalarınızı planlayın mutlaka.

Hafta ortasında analitik kararlar almaktan çok biraz akışta kalmanız gereken zamanlar ve sizden biraz kendi içinize çekileceksiniz. Açılar biraz uyumsuz olduğundan biraz iniş çıkışlı. Net olunamayan enerjiler hakim, fazla içinize kapanmayın.

Haftanın uyarısına gelince; iş ortamınızda özellikle Mars - Merkür karesine dikkat etmeliyiz. En doğru fikirler bile doğru uygulanmadığında hüsrana uğrar.

Haftayı biraz kendinize odaklanarak bitireceksiniz. Bayağı hareket ve dolunay enerjisiyle de duygusal yoğunluk var. Ay başında ikili ilişkiler ile ilgili ne başlattıysanız sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu sıra dışı gelişmenin olumluya gitmesi yönündeki dengeyi Merkür Satürn sekstili ile uzak bir akraba, bir hocanız sayesinde bulacaksınız, onlardan biri vesile olacak. Güzel gelişmeler dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat