Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 1 - 7 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

9,731
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 1 - 7 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Venüs geçen hafta düz hareket etmeye başladı ve bu haftadan itibaren artık Koç burcunda ilerliyor. Aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda kendinizi çok girişken hissedebilir, güzelliğiniz ve çekiciliğinizle insanlar arasında ön plana çıkabilirsiniz. Toplum içinde tekliflere açık bir dönemdesiniz. Fiziksel olarak da estetik alanında birtakım değişiklikler yapmak istiyorsanız Venüs - Koç kavuşumunu değerlendirebilirsiniz. 

Retrosunu sürdüren Merkür, 5 Mayıs'ta da Koç burcunda ileri harekete başlayacak. Bu dönemden itibaren yaşamınızla ilgili birtakım yeni gelişmeler olabilir.  Yeni birtakım fikir ve projeler aklınıza gelebilir. Kendinizi ön plana çıkarmak için bazı yeni başlangıçlar yapmak adına güzel destekler alıyorsunuz. 

Pazartesi ve salı günü Ay, Yengeç burcunda. Duygusal anlamda daha hassas bir dönemdesiniz. İç dünyanızda eviniz ve ailenizle ilgili gelişmeler olabilir.

Çarşamba ve perşembe günü Ay'ın Aslan burcuna geçmesi ile beraber hayattan daha fazla keyif alabileceksiniz, yaşam enerjiniz yükselecek; aşk ve ilişkiler gibi konularda da güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor.

Cuma ve cumartesi günleri Ay'ın Başak burcuna geçişi ile beraber günlük, rutin işleri halledebilmek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 

Pazar ve pazartesi günleri Ay, Terazi burcunda yer alacak. Pazar günü özellikle bir denge arayışında olacaksınız. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda güzel gelişmeler olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat