Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 9 - 15 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,168
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 9 - 15 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu haftanın en önemli hareketi Jüpiter'in burç değiştirerek Akrep burcuna geçmesi. 1 yıl boyunca Akrep burcunda yolculuğuna devam edecek Jüpiter ile beraber, maddi ve parasal konularda birtakım genişlemeler olacaktır. Bunların etkisini bu haftadan itibaren hissedeceksiniz, konular bu haftadan itibaren belli olmaya başlayacak. 

Ortaklaşa işlerden gelirler elde edeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla belli başlı kazanımlar elde edebilirsiniz. Başka insanlardan da destekler görebilirsiniz. Bu desteklerin sonucunda da güzel birtakım eşyalara sahip olacağınız bir dönemin başındasınız. 

Cumartesi günü Venüs, Terazi burcuna geçiyor. Venüs'ün Terazi burcuna geçmesi ile beraber ilişkilerde hareketlenmeler olabilir. Yeni bir ilişki gündeme gelebilir veya partnerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Beraber hareket ettiğiniz takdirde şans ve fırsatlar yakalayacaksınız. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratıyorsunuz. Karşı tarafa ilginizi açmak adına kendinizi güçlü ve cesur hissedeceksiniz.

Pazartesi ve salı günleri Ay, İkizler burcunda olacak. Yakın çevre iletişiminiz kuvvetleniyor. Yakın çevrenizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay, Yengeç burcuna geçiyor. Evinizde, aileniz veya aile büyüklerinizle vakit geçirebilirsiniz. 

Cuma ve cumartesi günleri Ay, Aslan burcunda. Yaşam enerjiniz yükseliyor. 

Pazar günü Ay'ın Başak burcuna geçmesi ile beraber günlük rutin işlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat