Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

10,133
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar bu dönemde sık sık gündeme gelecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hali hazırda ilişkisi olan Koçlar varsa, bu ilişki aracılığı ile daha mutlu olacakları bir döneme giriyorlar. Bu dönemde ilginizi de karşı tarafa daha rahat açabilirsiniz. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber yeni bir ilişkiye başlamak adına yeni adımlar atabilirsiniz. Bir ortaklık kurmak istiyorsanız, bunun için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kiminle ortaklık yapmalıyım veya kiminle ilişki kurmalıyım sorularının cevapları adına farkındalık kazanacağınız bir yeni aya başlıyorsunuz diyebiliriz. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte parasal ve maddi konularda beklediğiniz haberler varsa, bunlara ulaşabilirsiniz. Başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden daha kolay kazanç sağlayabilirsiniz

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat