Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kloş etek kimlere yakışır?

7,229
kez izlendi
Puan: 3.75 / 5
Detaylı Açıklama

Kloş etek kimlere yakışır?

Kloş etekler, volanlı etekler gibi belden aşağıya doğru genişleyen ve dökümü bol olan eteklerdir. Volanlı eteğe göre kloş eteğin dökümü daha azdır. Kloş etek her vücut tipine uygundur. 

Vücut tipinize göre seçeceğiniz kloş eteğin sadece uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Kısa boylu bir kadınsanız mini kloş etek tercih edebilirsiniz. Mini kloş eteğinizi topuklu ayakkabı ile kombinleyerek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

Kloş etekli mini elbiseler için kısa ya da uzun boylu olmanızın önemi yoktur. Kloş elbisenizi uygun aksesuarla tamamlayarak gündüz ya da gece giyinebilirsiniz.

Kloş etekler kombinlenmesi en kolay eteklerdendir. Üzerine giyeceğiniz düz bir atlet ya da uygun bir bluzla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kilolu biriyseniz uzun kloş etek tercih etmenize yarar vardır. Bu şekilde fazla kilolarınızı örterek zarif bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat